Poznejte Camelin

Jmenuji se Kamila Říhová

Moje šperkovnice byla vždy plná náušnic. Toužila jsem nosit každý den jiné, originální, takové, které na ulici běžně nepotkáte. Kde je ale vzít? Nejdřív jsem zkusila tvořit z korálků, nakonec mě ale naprosto okouzlily polymerové hmoty. Jelikož jsem po absolvování vysoké školy nastoupila rovnou na mateřskou dovolenou, rozhodla jsem se koníček povýšit na takové malé podnikání.

 

Z brigády při škole jsem znala pestré prostředí trhů a jarmarků, kde jsem prodávala trdelník. Koupila jsem si tedy svůj první stánek a vyjela nabízet svoje náušnice. Má vyřídilka, extrovertní povaha a snad hlavně neotřelé motivy přilákaly první kupující, kteří se k mojí radosti vraceli a doporučovali náušnice svým známým a přátelům.

 

K prvnímu synovi přibyl po třech letech druhý a v mém obývacím pokoji se kromě dětí a hraček kupí také další a další náušnice. Ráda vyrábím hlavně miniatury, fantazii se meze nekladou. Nechybí zvířátka, sladkosti, nápoje, v mé nabídce ale najdete třeba i roličky toaletního papíru či spermie. Baví mě vymýšlet stále ztřeštěnější tvary, z kterých můžete vybírat opravdu dlouho. Ráda ale vytvořím jakékoliv náušnice na míru, stačí mě kontaktovat a třeba i poslat fotografii či obrázek svého domácího mazlíčka nebo seriálové postavičky. Každý nápad je pro mě výzvou, tak se budu těšit, co si vymyslíte.

Vaše Kamila